Prijavljene ekipe 2022.

GREEN POWER RaN 047

Kapetan ekipe: Mladen Budinšćak

  1. Silvio Car
  2. Dominik Filipčić
  3. Dominik Seljan
  4. Petar Fink
  5. Gabrijela Šalković
  6. Darinka Vučković
  7. Lea Šipka
  8. Jadranka Belavić

SD Vrhovac

Kapetan ekipe: Mario Galinac

  1. Mario Galinac
  2. Goran Hrestak
  3. Marko Sajn
  4. Dijana Bene
  5. Đurđica Bene
  6. Ivana Galinac
  7. Kristijan Hađur

100% Trail

Kapetan ekipe: Matija Razum

  1. Eva Ocvirk
  2. Valerija Bellini
  3. Ana Kolar Ištuk
  4. Diana Sabljić
  5. Filip Turk
  6. Petar Delić
  7. Branimir Pongrac
  8. Blaž Špiler

ZBNB/Zagorci i to je to

Kapetanica ekipe: Dijana Janžek

  1. Željko Presečki
  2. Renata Hršak
  3. Sandra Šamec
  4. Matija Čićko
  5. Željko Kliček
  6. Željko Mičuga
  7. Branko Hanžek
  8. Dijana Janžek

Koklani

Kapetan ekipe: Vedran Sudar

  1. Anđela Ćukušić
  2. Ivan Perović
  3. Danijel tanić
  4. Dora Kodrić
  5. Vedran Sudar

West side

Kapetan ekipe: Zvonimir Fernežir

  1. Lana Gorenec
  2. Marko Grdanjski
  3. Brižit Jagarinec
  4. Željka Klemar
  5. Kruno Bakota
  6. Ivan Posinjak
  7. Jelena Bedeniković

Ogulin Trail Team

Kapetan ekipe: Branko Orehoci

  1. Antun Patrčević
  2. Branko Orehoci
  3. Danijela Baričak
  4. Damir Matan
  5. Ivana Žigman
  6. Larisa Vukoja
  7. Krunoslav Mikšić
  8. Ivana Leskovar

AK Vrbovec

Kapetanica ekipe: Natalija Samardžić

  1. Branko Grabovica
  2. Iva Lednicki
  3. Matija Petonjić
  4. Natalija Samardžić

Smb Trail 1

Kapetanica ekipe: Nikolina Gavrovski Majsec

  1. Sanja Imamagić
  2. Nikolina Gavrovski Majsec
  3. Daria Antonović
  4. Tatjana Bačan
  5. Nebojša Blanuša
  6. Matija Guliš
  7. Tomislav Ljubić
  8. Renato Radulović

Smb Trail 2

Kapetan ekipe: Alen Sambolec

  1. Tatjana Petrović Sladetić
  2. Stana Kurtov
  3. Renata Čiček
  4. Andreja Javorić
  5. Domagoj Perović
  6. Ivan Jerbić
  7. Alen Sambolec

S.D.Lastavica

Kapetan ekipe: Ranko Miholić

  1. Luka Špehar
  2. Miljenko Komar
  3. Dejvid Vlasnik
  4. Jurica Sugnetić
  5. Antonio Mučnjak
  6. Jelena Buntak
  7. Zdravka Špehar
  8. Natalija Mučnjak

SRD 315 Sjeverozapad

Kapetan ekipe: Bojan Jurković

  1. Bojan Jurković
  2. Luka Košćak
  3. Hrvoje Mendaš
  4. Zoran Šafran
  5. Vanja Bojanić
  6. Romana Bregović
  7. Mateja Golubić

AK Plitvice

Kapetan ekipe: Leopold Špehar

  1. Darija Cindrić
  2. Valentina Ladika
  3. Maja Krčelić
  4. Vesela Brajković
  5. Leopold Špehar
  6. Dario Špehar
  7. Leonardo Pavina

SAMO GAS

Kapetan ekipe: Tomislav Penava

  1. Tomislav Penava
  2. Zdravko Krolo
  3. Zlatko Bogdan
  4. Jelena Bošković
  5. Zorica Nježić
  6. Silvija Zormanić Jagodić
  7. Ivica Barač

Comments are closed.