Prijavljene ekipe 2022.

GREEN POWER RaN 047

Kapetan ekipe: Mladen Budinšćak

  1. Silvio Car
  2. Dominik Filipčić
  3. Dominik Seljan
  4. Petar Fink
  5. Gabrijela Šalković
  6. Darinka Vučković
  7. Lea Šipka
  8. Jadranka Belavić

SD Vrhovac

Kapetan ekipe: Mario Galinac

  1. Mario Galinac
  2. Goran Hrestak
  3. Marko Sajn
  4. Dijana Bene
  5. Đurđica Bene
  6. Ivana Galinac
  7. Kristijan Hađur
  8. Dalibor Kurpis

100% Trail

Kapetan ekipe: Matija Razum

  1. Eva Ocvirk
  2. Valerija Bellini
  3. Ana Kolar Ištuk
  4. Diana Sabljić
  5. Mirko Ištuk
  6. Petar Delić
  7. Branimir Pongrac
  8. Blaž Špiler

ZBNB/Zagorci i to je to

Kapetanica ekipe: Dijana Janžek

  1. Željko Presečki
  2. Renata Hršak
  3. Sandra Šamec
  4. Matija Čićko
  5. Željko Kliček
  6. Željko Mičuga
  7. Branko Hanžek
  8. Dijana Janžek

Koklani

Kapetan ekipe: Vedran Sudar

  1. Anđela Ćukušić
  2. Ivan Perović
  3. Danijel tanić
  4. Dora Kodrić
  5. Vedran Sudar

West side

Kapetan ekipe: Zvonimir Fernežir

  1. Lana Gorenec
  2. Marko Grdanjski
  3. Brižit Jagarinec
  4. Željka Klemar
  5. Kruno Bakota
  6. Ivan Posinjak
  7. Jelena Bedeniković
  8. Luka Bakarić

Ogulin Trail Team

Kapetan ekipe: Branko Orehoci

  1. Antun Patrčević
  2. Branko Orehoci
  3. Danijela Baričak
  4. Damir Matan
  5. Ivana Žigman
  6. Larisa Vukoja
  7. Krunoslav Mikšić
  8. Ivana Leskovar

AK Vrbovec

Kapetanica ekipe: Natalija Samardžić

  1. Branko Grabovica
  2. Iva Lednicki
  3. Matija Petonjić
  4. Natalija Samardžić
  5. Stjepan Leljak
  6. Dalibor Troha

Smb Trail 1

Kapetanica ekipe: Nikolina Gavrovski Majsec

  1. Tina Funarić
  2. Nikolina Gavrovski Majsec
  3. Daria Antonović
  4. Tatjana Bačan
  5. Nebojša Blanuša
  6. Matija Guliš
  7. Tomislav Ljubić
  8. Renato Radulović

Smb Trail 2

Kapetan ekipe: Alen Sambolec

  1. Tatjana Petrović Sladetić
  2. Stana Kurtov
  3. Renata Čiček
  4. Andreja Javorić
  5. Domagoj Perović
  6. Ivan Jerbić
  7. Alen Sambolec

SRD 315 Sjeverozapad

Kapetan ekipe: Bojan Jurković

  1. Bojan Jurković
  2. Luka Košćak
  3. Hrvoje Mendaš
  4. Zoran Šafran
  5. Vanja Bojanić
  6. Romana Bregović
  7. Mateja Golubić
  8. Ina Milihram

SRD 315 Odmetnici

Kapetan ekipe: Mario Šoštarić

  1. Božica Kolačko
  2. Dalibor Korpar
  3. Valentina Dombaj
  4. Željko Antolić
  5. Mario Šoštarić
  6. Sonja Kreč
  7. Sara Rinkovec
  8. Dinko Solić

AK Plitvice

Kapetan ekipe: Leopold Špehar

  1. Darija Cindrić
  2. Valentina Ladika
  3. Maja Krčelić
  4. Vesela Brajković
  5. Leopold Špehar
  6. Dario Špehar
  7. Leonardo Pavina

SAMO GAS

Kapetan ekipe: Tomislav Penava

  1. Tomislav Penava
  2. Zdravko Krolo
  3. Zlatko Bogdan
  4. Jelena Bošković
  5. Zorica Nježić
  6. Silvija Zormanić Jagodić
  7. Ivica Barač

S.D.Lastavica

Kapetan ekipe: Ranko Miholić

  1. Luka Špehar
  2. Miljenko Komar
  3. Dejvid Vlasnik
  4. Jurica Sugnetić
  5. Antonio Mučnjak
  6. Jelena Buntak
  7. Zdravka Špehar
  8. Natalija Mučnjak

Otpisani Fitovci

Kapetan ekipe: Ante Živković

  1. Ante Živković
  2. Robert Zemljić
  3. Andreja Ložnjak
  4. Martina Štrkalj
  5. Sanjin Rušnov
  6. Krunoslav Špoljar
  7. Helena Gleđa

Comments are closed.